Choď na obsah Choď na menu
 


Miley Cyrus - Čo sa s ňou deje?

 

Čo sa v poslednej dobe s Miley deje? Škandalózne fotky!

 

Milý úsmev, ostré hlášky, vtipné akcie - ako Hannah Montana je Miley Cyrus vzorom veľa báb. V súkromí teraz ale rozhhodne za vzor byť nemôže. Najskôr sa na verejnosť dostaly fotky, ktoré maly rozhodne za vzor byť nemôže. Najskôr sa na verejnosť dostaly fotky, ktoré rozhodne mali zostať v súkromí. Miley je na nich vyfotená v lolita pózach. Provokatívne ukazuje svoju zelenú podprdu. Na ďalších obrázkoch sa mazlí a bozkáva s Thomasom Sturgesom, ktorý má byť údajne len jej kamoš. Všetky tie fotky vyzerajú, ako keby tí dvaja prežili zamilovanú nocn Nasledovaly fotky v časopise "Vanity Fair", na ktorých Miley pózuje hore bez. Tiež je bohužiaľ čim ďalej, tým častejšie vídaná na párty pod vplivom alkoholu. Rodičia jej fanúšikov sú nahnevaný, jej priatelia a rodina si o ňu robia starosti a vsetci sa najviac sa boja toho, aby Miley nezačala žiť nočným hollywoodskym životom a neskončila jedného dňa ako Lindsay Lohan. Taktiež jej producentská firma sa tímto śkandálom veľmi nepobavila. Miley už vraj dokonca stála tesne pred výpoveďou a už bola vybraná jej náhradnica - Selena Gomez. Našťastie sa obe strany dohodly a Miley sľubuje, že sa polepší: " Všetko mi to je hrozne trápne!", povedala Miley

 

Tu je zopár tých fotiek:

.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

PUBERTA

(hannah montana/PETRA MICHALCOVá, 4. 7. 2011 16:55)

SúHLASíM,MILEY JE LEN V PUBERTE A ONA ZA TO NEMOžE.A VOBEC MY S TýM NIč NEZMOžEME.A Iáč TOJE JEJ žIVOT A NIE Náš.A EšTE NIEčO!MILEY NIEJE šTETKA A ANI HANDRA!

stetka cista pravda

(steka fakt ak nevidite 3tiu fotku :), 26. 8. 2010 14:30)

nechapem 3fotka je uplne kurwacka a steckarska nakoniec skonci princezna tak ako povedal handra:)

avkjsd

(inga, 30. 7. 2010 20:09)

ku.va je to neznasam tu handru

Miley je super

(Saskia, 8. 7. 2010 18:08)

Miley je skvelá a mám ju veľmi rada. A ju predsa nemôže nahradiť Selena Gomez. Aj keď aj ona je veľmi dobrá,ale je to Mileyna postava. A Selena hrá super v Kúzelníkoch z Wawerly. :)

a???

(anicka, 2. 7. 2010 14:17)

a?? je to celebrita oni to casto robia!

no a???

(miska, 1. 7. 2010 14:17)

no a coo???? ved je to jej zivot a nech ju ty debili fotografy nehaju .... je to jej zivot

pche

(susan, 12. 5. 2010 12:06)

To neni fér ved aj ona môze mat priatela a uzivat si s nim nie?Ak takto fotia kazdu hviezdu potom nou nechcem byt.Ale horsiu novinarku som nevidela.A mimochodom ze sa da ta miley.Ved ona sa normalne pozera do fotaku.

miley

(lucia, 9. 4. 2010 16:33)

miley je velmi dobra spevacka mam ju rada ale potom co som si precitala tento clanok nevieeeee ale miley chcem ti odkazat ze ta mam rada aj teraz som tvoj najvacsi fanusik obdivujem ta ale uz si ten zivot nekaz lebo mozest prist o celu karieru a zapametaj si alkohol zabijaaaaaaaaaa

:)

(Viki , 4. 4. 2010 16:09)

Ved nech ju všetci nechaju tak je to jej život v súkromi nech sa onu sraraju ked je na podiu ,ked je vo filme a tak a nie v jej sukromi fakt za nou dojdu aj na to wc? handra počuvaj ona nechodís s nikom :) Máš malo informacii moja : )

Debilka sprostá HANDRA!!!

(Kika, 15. 3. 2010 18:35)

Šak to je jejj život čom tota HANDRA je taká sprostá DEBILKA ona nedá človeku dýchať bože ona taká sprostá SVIňa

...

(Miley, 31. 12. 2009 16:59)

áno je to jej vec...ale troška rozumu že je slavna a moze vediet ze sa to stane no co uz uz je to na svete

noo,,a co!

(kalinka, 4. 11. 2009 21:21)

to je jej vec,,len maa smolu ze ju pozna cely svet..

Puberta

(MrS.Miley, 4. 9. 2009 17:48)

=( ....to som nečakala..však...je v puberte..a čo si asi myslíte že by som ja robilaa?Ale ja by som asi nepila =( ..ona z toho vyrastiee...Tak sa do nej nestarajme a odkazujem paparazzom že sú hrozne svinskí...dobre že je ešte nenachytajú aj vo vlastnom WC-ku ako si vytiera zadok!...Tak to je môj názor..

noa co

(mata, 20. 8. 2009 10:20)

nestarajme s ado nej je to jej zivot ona si ho riade ved nie

miley cyrus

(fasta, 11. 8. 2009 9:19)

ide na nu ruja....a co? ved je v puberte.nechajte ju kus dychat

Stetka Miley

(Handra, 10. 8. 2009 16:09)

Noo...tak priceznicka Miley si uzivala s neznamou osobou na neznamom mieste......vie o tom Nick to asi nie !!!Ved je to stetka do budi s nou to je asi vsetko alebo radsej nie pozrite si moj blok ktory onedlho preleti celim svetom a Miley skonci ako dilerka drog.S pozdrawom HANDRA