Choď na obsah Choď na menu
 


Hannah Montana - Film sa stal hitom

Obrázok
 
13.04.2009 14:10 - LOS ANGELES
Filmová verzia populárneho seriálu Disney TV Hannah Montana: The Movie (Hannah Montana - Film), ktorú počas veľkonočných sviatkov uviedli do amerických kín, sa okamžite stala hitom.

Film dvojnásobne predstihol očakávania spoločnosti Disney v návštevnosti a za tri dni zarobil 34 miliónov dolárov (25616912 eur). Predchádzajúca hudobná snímka Hannah Montana & Miley Cyrus po februárovom uvedení do kín za rovnaký čas priniesla zisk 31,1 milióna dolárov (23431025 eur).

Hlavná predstaviteľka Montany, 16-ročná herečka Miley Cyrus po dokončení snímky Hannah Montana - Film vyhlásila, že nechce nakrútiť ďalšie pokračovanie a radšej by sa ďalej venovala televíznemu seriálu, podľa ktorého film vznikol.

"Hannah Montana je televízna šou. Sme šťastní, že sme mali dosť materiálu na celovečernú snímku. Neviem, či bude ďalší film, ale radšej by som bola, keby sme pokračovali novou sériou seriálu," povedala prednedávnom pre E! Online.

Prví návštevníci si film pozreli 10. apríla, týždeň predtým v Los Angeles odohrali jeho premiéru aj za účasti Miley Cyrus

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.